Programma overzicht Koningsnacht 2016


Warning: A non-numeric value encountered in D:\appdata\IIS\vhosts\horecagroningen.nl\httpdocs\wp-content\themes\publisher\includes\func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in D:\appdata\IIS\vhosts\horecagroningen.nl\httpdocs\wp-content\themes\publisher\includes\func-review-rating.php on line 213

Zoals u van Horecagroningen.nl gewend bent, ook dit jaar weer een programma overzicht van alle festiviteiten en optredens in de binnenstad van Groningen tijdens Koningsnacht 2016 (dinsdag 26 april).

DOWNLOAD (PDF) OVERZICHT KONINGSNACHT 2016

DOWNLOAD (JPEG) OVERZICHT KONINGSNACHT 2016

Podium Grote Markt
19:00 – 21:00 | Brad Tipp
21:00 – 22:00 | LIJN 7 (deel 1)
22:00 – 22:30 | DJ Bart Geleijnse
22:30 – 23:30 | LIJN 7 (deel 2)
23:30 – 00:00 | DJ Bart Geleijnse
00:00 – 02:00 | SPRSTRDJS 80’s, 90’s & 00’s

Podium Vismarkt
20:00 – 20:40 |  The Cosmic Carnival
20:40 – 21:00 | DJ
21:00 – 22:00 | The Cool Quest
22:00 – 22:20 | DJ
22:20 – 23:20 | Mooi Wark
23:20 – 23:40 | DJ
23:40 – 00:45 |U2 Experience
00:45 – 02:00 | BASSJACKERS
02:00 – 02:30 | Surprise Act

Podium Waagplein
20:00 – 22:00 | Nathan Homan
22:00 – 23:30 | Gerben Brouwer
23:30 – 02:00 | REFLEXX & B-SHORT

Podium Poeleplein
21:00 – 01:30 | DJ Arnoud

Podium Zuiderdiep
20:30 – 21:30 | Antony’s Putsch
23:00 – 00:00 | Contradiction

Podium Ossenmarkt – Bluesplein
21:00 – 22:00 | Bluesteps and the Horns
22:00 – 01:30 | AJ Plug

Podium Reitemakersrijge
19:00 – 20:00 | RocknRolla Soundsystem
20:00 – 21:30 | Black Dynamite Soundsystem
21:30 – 23:00 | DJ Irie
23:00 – 00:30 | Pushin Wood Soundsystem
00:30 – 02:00 | RocknRolla Soundsystem

Podium / Optredens cafés en clubs
21:30 | Dinercafé Soestdijk: DJ Oortje
21:30 | Ellebogenbuurt: diverse optredens
22:00 | De Oosterpoort: ‘NOISIA INVITES’ Alix Perez and more
23:00 | Club &ZO: DJ Petrov & Live Marcussion On Drums
23:00 | Club Paradigm: Joris Voorn / ICI Sans Merci and more
23:00 | Huize Maas: ‘CANDYSHOP’ DJ Dave Roelvink and more
23:00 | Club Kokomo: ‘BEACHROCKERS’ Billy the Kid and more
23:00 | Club Troubadour: ‘KINGSNIGHT’ DJ NRG / DJ RU-DOG
23:00 | Simplon: ‘DEEPERFECT’ Stefano Noferini and more
23:00 | Suikerunie: ‘KINGZFEST’ Hardcore / Hardstyle
23:00 | De Etage: ‘KOPJEK’ Tsepo / Konstantin Sibold and more

DOWNLOAD (PDF) OVERZICHT KONINGSNACHT 2016

DOWNLOAD (JPEG) OVERZICHT KONINGSNACHT 2016

Opmerkingen
Loading...

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat je hiermee akkoord gaat, maar je kunt je afmelden als je dat wilt. Accepteren Lees meer