Programma Koningsnacht Groningen vrijdag 26 april 2019


Warning: A non-numeric value encountered in D:\appdata\IIS\vhosts\horecagroningen.nl\httpdocs\wp-content\themes\publisher\includes\func-review-rating.php on line 212

Warning: A non-numeric value encountered in D:\appdata\IIS\vhosts\horecagroningen.nl\httpdocs\wp-content\themes\publisher\includes\func-review-rating.php on line 213

Hg koningsnacht 2019

Programma


18:00 – 01:00 uur Helden van Oranje, drafbaan stadspark.
Artiesten o.a: Jannes, Maan, Partysquad, Wolter Kroes, Xander de Buisonje.

Helden van oranje 2019 Horecagroningen.nl

18:00 – 01:00 uur Koningsnacht De Uurwerker & Café de Pintelier.
Artiesten o.a: Jeroen S, Sebastian Davidson, Stefan Lafontaine, Skywalking James

19:00  – 01:00 uur Achter De Ellebogen, Food en Muziekfestival.
Artiesten o.a: Swindler, Reckless Jones o.l.v. Tollak Ollestad.

19:00 – 06:00 uur Kingsday  Ocean 41
Artiesten o.a.: DJ B-Funk, DJ Chris Deluxe

19:00 – 06:00 uur Graanfabriek, Shocking.
Artiesten o.a: Rebelion, Partyraiser, D-Sturb, Delete, Keltek.

Kokomo Beachrockers kingsnight Horecagroningen.nl

20:00 – 02:00 uur Nacht van Oranje, mainstage Vismarkt.
Artiesten o.a: Bababoem, Jick Munroe, Mooi Wark.

20:30 – 01:00 uur Bluesplein Ossemarkt.
Artiesten o.a: Big Bo, The Sidekicks, The Veldman Brothers

21:00 – 01:30 uur Koningsnacht, Poeleplein.
Artiesten o.a: DJ Arnoud van Nispen.

21:30 – 01:00 uur Soestdijk, Buitenpodium
Artiesten o.a: DJ Timmid, Arjen Boltjes.

21:30 – 23:00 uur Wolthoorn Koningsnacht
Artiesten: Full Minties.

21:30 – 01:00 uur Buckshot Koningsnacht
Artiesten: Sweet Thing, DJ Funk Funk.

22:00 – 03:00 uur Dot. Ladi Dadi
Artiesten o.a: MC Pryme (King Bee), DJ Fullscale, DJ DNS, MC Sherlock.

Dot kingsnight Horecagroningen.nl

22:00 – 05:00 uur De Oosterpoort, Noisia Invistes.
Artiesten o.a: Black Sun Empire, Dimension, Noisia, Phace & Misanthrop.

22:00 – 08:00 uur Paradigm King’s Night, Suikerunie terrein.
Artiesten o.a: Clouds, Gerd Janson, Miss Djax, Perdu, Ulst.

Paradigm Kingsnight Horecagroningen.nl

22:00 – 05:00 uur Club KIWI, Koningsspelen met o.a. Karaokewedstrijd

23:00 – 05:00 uur Club &Zo
Artiesen o.a: DJ timmid & DJ Petrov

23:00 – 05:00 uur Club Kokomo, Beachrockers clubtour
Artiesen o.a: Yung Felix, Team Rush Hour, Praia Del Sol, Jurab, Danny Da Costa

Kokomo Beachrockers kingsnight Horecagroningen.nl

23:00 – 05:00 uur Huize Maas, Oranjegevoel
Artiesen o.a: GOOS, Praia del Sol, Team TNT.

23:30 – 05-00 uur Simplon, Koningskopje
Artiesen o.a: Snelle Jelle, Cypro, Thiago Mereilles, Rody G.

23:59 – 07:00 uur Oost Groningen, Kingsnight
Artiesen o.a: John Talabot, Orpheu The Wizard, Nathan Homan.

HG Koningsnacht

Opmerkingen
Loading...

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. We gaan ervan uit dat je hiermee akkoord gaat, maar je kunt je afmelden als je dat wilt. Accepteren Lees meer